S příchodem děťátka přichází radost a štěstí.

Pravidla obchodu.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

5.  V e-shopu může nakupovat pouze osoba starší 18-ti let a souhlasící s obchodními podmínkami níže uvedenými.

Dodavatel se zavazuje, že bude kupujícímu dodávat zboží, které si objednal prostřednictvím internetového obchodu http://www.mamedetatko.cz/, a které se v maximální možné míře shoduje se zobrazeným zbožím. Drobné změny barev jsou možné, ke změnám mohlo dojít digitalizací. Zároveň si dodavatel vyhrazuje drobné změny materiálu, tvaru, barvy, velikosti nebo vzhledu u zboží, které má charakter originálu.

Každá objednávka, kterou kupující potvrdí, je považována za závaznou. Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.

Storno objednávky provádí pouze dodavatel po dohodě s kupujícím. Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku v následujících případech:

pokud dojde k výraznému nárůstu ceny zboží

v případě nedostupnosti nebo ukončení výroby zboží

V takovém případě Vás budeme kontaktovat emailem nebo telefonicky a domluvíme se na dalším postupu.

 

Možnosti platby
 
Dodací podmínky
 
Reklamační řád
 
Ochrana údajů